Fenerbahce so Stochom si postup do skupiny nevybojovalo

NETKY.SK • 30 August 2012, 06:51 • 2 min

Fenerbahce so Stochom si postup do skupiny nevybojovalo - Futbal Slovák Miroslav Stoch si lukratívnu skupinovú fázu Ligy majstrov v tejto sezóne nezahrá. Fenerbahce v odvete play off doma iba remizovalo so Spartakom Moskva 1 1 a po prehre vonku sa so súťa

imgSlovák Miroslav Stoch si lukratívnu skupinovú fázu Ligy majstrov v tejto sezóne nezahrá. Fenerbahce v odvete play off doma iba remizovalo so Spartakom Moskva 1:1 a po prehre vonku sa so súťažou lúči. Stoch sa dostal na ihrisko v 16. minúte za zraneného Miloša Krasiča.
      Po štyroch rokoch sa v elitnej európskej smotánke objaví Celtic Glasgow, keď potvrdil výhru 2:0 z ihriska švédskeho Helsingborgu rovnakým výsledkom aj doma.
      Ďalej ide aj rumunský tím CFR Kluž, ktorý zdolal dvakrát FC Bazilej. V drese hostí nepremenil v závere prvého polčasu penaltu Alexander Frei.
      Borussia Mönchengladbach po domácej prehre 1:3 s Dynamom Kyjev držala na Ukrajine domácich fanúšikov dlho v napätí, keď viedla už 2:0 a na postup potrebovala streliť ešte gól. Dynamo ale na konci znížilo a postup si už ustrážilo.
      Lille viedlo po uplynutí riadneho hracieho času nad FC Kodaň 1:0 a tak o postupujúcom muselo rozhodnúť až nadstavenie, v ktorom o postupe domácich rozhodol v 105. minúte hlavou Tulio De Melo.
      Žreb základných skupín Ligy majstrov je na programe vo štvrtok v Monaku od 18.00 h.