4. dec. 2022Barbora
BratislavaBratislava 19°
Futbalista Niklas Schmidt (vpravo) z Werderu Brémy sa teší z gólu v 3. kole nemeckej Bundesligy Borussia Dortmund - Werder Brémy 20. augusta 2022 v Dortmunde. FOTO TASR/AP
21.08.2022 08:05 Šport
Fantastický záver zápasu! Brémy prehrávali v 88. minúte 0:2, nakoniec Dortmund zdolali 3:2

DORTMUND – Domáci fanúšikovia neverili vlastným očiam! Ich milovaný tím komfortne kontroloval zápas, no po záverečnom hvizde oslalovali hostia.

Futbal je naozaj nevyspytateľný!

Futbalisti Borussie Dortmund prehrali v 3. kole nemeckej Bundesligy s Werderom Brémy 2:2. Domáci viedli po góloch Juliana Brandta a Raphaela Guerreira ešte v 88. minúte 2:0, hostia však v závere predviedli dokonalý obrat. Na 2:2 vyrovnal v tretej minúte nadstaveného času Niklas Schmidt a o zisku troch bodov pre Werder rozhodol z poslednej akcie zápasu Oliver Burke. Bayer Leverkusen prehral na domácej pôde s Hoffenheimom 0:3.

Zdroj: Tasr, Netky, Oliver Petho