Fabuš v Trenčíne rozhodol v predposlednej sekunde predĺženia

NETKY.SK • 30 Január 2012, 08:20 • 2 min

Fabuš v Trenčíne rozhodol v predposlednej sekunde predĺženia - Hokej V predposlednej sekunde predĺženia rozhodol v dueli 43. kola slovenskej Tipsport extraligy o triumfe Dukly Trenčín nad Slovanom Bratislava (3 2) Peter Fabuš.

V predposlednej sekunde predĺženia rozhodol v dueli 43. kola slovenskej Tipsport extraligy o triumfe Dukly Trenčín nad Slovanom Bratislava (3:2) Peter Fabuš.

V riadnom hracom čase sa nerozhodlo ani v Banskej Bystrici, kde domáci nestačili na Poprad po nájazdoch (2:3). Líder tabuľky z Košíc nezaváhal na ľade Martina (3:2), pričom víťazný gól zápasu dal martinský odchovanec v drese východniarov Peter Bartoš.

HK Nitra - HKM Zvolen 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Góly: 33. Mašlonka, 37. Bene, 44. Bača - 35. Leskovjanský, Rozhodovali: Romaško (Rus.), Lauff - Korba, Orolín, vylúčení: 7:8, Ručkay (Nitra) DKZ za tri fauly hokejkou, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, 1778 divákov.

HK 36 Skalica - MsHK DOXXbet Žilina 6:3 (2:0, 1:1, 3:2)

Góly: 7. Kutálek, 19. Lušňák, 29. Višňovský, 43. Školiak, 48. Konečný, 56. Klejna - 28. Sivák, 51. Richard Huna, 58. Devečka. Rozhodovali: Müllner - Tvrdoň, Kacej, vylúčení: 2:4, bez využitia, 2283 divákov.

Dukla Trenčín - Slovan Bratislava 3:2 pp (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

Góly: 28. Sojčík, 57. a 65. Fabuš - 5. a 13. Šatan. Rozhodovali: J. Konc, Kubuš - Výleta, M. Junek, vylúčenia: 3:6, navyše (Slovan) osobný trest do konca stretnutia, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, striedanie: v tretej tretine nehral štvrtý útok Trenčína, 3230 divákov.

MHC Mountfield Martin - HC Košice 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Góly: 11. Škoda, 48. Kozák - 2. Jenčík, 25. Spilar, 45. Bartoš

Rozhodovali: Lokšík - Gajan, Rovenský, vylúčení: 3:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, bez striedania, 2000 divákov.

HC'05 B. Bystrica - HK Poprad 2:3 sn (0:1, 1:0, 1:1, -0:0, 0:1) Góly: 22. Grman, 53. Češík - 20. Michal Chovan, 42. Balán, rozhod. sam. nájazd Škovira, rozhodcovia Jonák - Milan Novák, Stano, vylúčení 5:6, navyše Jokila (B. Bystrica) 10 min za nešportové správanie, presilovky 1:1, v oslabení 0:0, zmeny: od 21. bez Hvilu (Bystrica), 1378 divákov.