Everton otočil duel s WBA, dvojgólový Lukaku

NETKY.SK • 29 September 2015, 07:45 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti Evertonu zvíťazili v pondelkovej dohrávke 7. kola anglickej Premier League na ihrisku West Bromwichu Albion 3:2 a poskočili na piate miesto ligovej tabuľky.

Hostia prehrávali po presných zásahoch Saida Berahina a Craiga Dawsona v 54. minúte už 0:2, no v druhom polčase dokázali skóre otočiť a vybojovať tretí triumf v sezóne. O dva góly "Toffees" sa postaral belgický útočník Romelu Lukaku, jeden dal striedajúci reprezentant Pobrežia Slonoviny Arouna Koné. WBA patrí v tabuľke priebežne 15. priečka.