Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
28. máj. 2022Viliam
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
25.01.2022 17:00 Kultúra
Ešte nemá ani deväť a už patrí k najobsadzovanejším českým herečkám!
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
25.01.2022 17:00 Kultúra

Ešte nemá ani deväť a už patrí k najobsadzovanejším českým herečkám!Reč je o Valentýne Bečkovej, ktorú vďaka jej prirodzenému hereckému talentu a výrečnosti prirovnávajú k legendárnemu Tomášomovi Holému. Onedlho ju uvidíme v rozprávke Tajomstvo starej bambitky 2.


V rozprávke zvedavá princezná Johanka, v reále Valentýnka, začala v štyroch rokoch účinkovať v reklamách. V celovečernom filme sa prvýkrát objavila v roku 2019, a to v diváckom hite Ženy v behu. Zahrala si v dvoch filmoch Marty Ferencovej – Príliš osobná známosť, Želanie pre Ježiška a v komédii Láska na špičkách.

 

 

„Hovorím to úplne všade, ja som sa do nej úplne zamiloval. Asi som nehral s talentovanejšou herečkou, ona je taká nepoškvrnená,“ hovorí o svojej malej partnerke z rozprávky Tomáš Klus.

 


 
„Prvý natáčací deň sme stáli na pľaci a čakali a ona ma úplne intuitívne chytila ​​za ruku. V tej chvíli sme sa skoro vôbec nepoznali, ale pre mňa to bol moment, keď som si povedala, že to pôjde, pretože to tak je. Jednoducho verím, že to bolo vzájomné, že sme si sadli,“ spomína Kamila Janovičová, Johankina rozprávková mama.

 

 

 

Obsah

 

Príbeh rozprávky Tajomstvo starej bambitky 2 je príbehom plným lásky a hudby. V kráľovstve vládne kráľ Jakub (Tomáš Klus), kráľovná Anička (Kamila Janovičová) a rodina sa rozrástla o zvedavú princeznú Johanku (Valentína Bečková). Tá najradšej trávi čas u milujúceho deduška Karabu (Ondřej Vetchý), ktorý sa rozhodol venovať už len hrnčiarskemu remeslu.

 

 

Chamtiví radcovia Lorenc (Jiří Lábus) a Ferenc (Miroslav Vladyka) boli vyhnaní z kráľovstva, potĺkajú sa po svete a vymýšľajú, ako sa pomstiť. Rozhodnú sa pre svoje pikle využiť mladú, neskúsenú kráľovnú Júliu (Veronika Khek Kubařová) zo susedného kráľovstva. Že by nastal čas oprášiť tajomnú bambitku, ktorá doteraz ležala dobre ukrytá a povolať na pomoc lúpežníka Karaba?

 

 

Kto však vie, kde mu je koniec? Lorenc a Ferenc nastražia spolu s pomocníkom Václavom (Noid Bárta) na Karabu dômyselnú pascu. Je potrebné spojiť sily, aby spravodlivosť a láska konečne zvíťazili. Tajomstvo starej bambitky 2 s atraktívnym hereckým obsadením je vtipnou a napínavou rozprávkou pre malých i veľkých divákov s chytľavými pesničkami Václava Noida Bártu.

 

 

 

 

 

Premiéra rozprávky Tajomstvo starej bambitky 2 je naplánovaná na 10. februára 2022.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: TS Magic Box Netky

Foto:  Magic BoxNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok