EL: Weissov Kajrat postúpil do tretieho predkola

NETKY.SK • 23 Júl 2015, 23:44 • 2 min

ALMA-ATA - Futbalisti Kajratu Almaty pod vedením slovenského odborníka Vladimíra Weissa postúpili do tretieho predkola Európskej ligy 2015/2016.

Kazašský tím síce prehral vo štvrtkovej odvete druhého predkola na pôde arménskeho klubu FC Alaškert 1:2 (1:1), ale prvé stretnutie sa pred týždňom v Almaty skončilo jasným víťazstvom Kajratu 3:0. Gólový účet odvetného zápasu otvoril v 28. min domáci Arakeljan, no hosťom sa podarilo ešte do polčasovej prestávky priebežne vyrovnať, keď v 45.+ min mieril presne Gohou. O triumfe Arménov rozhodol v nadstavenom čase druhého dejstva Heber.
Bývalý úspešný reprezentačný tréner Slovenska Weiss pôsobí pri kormidle Kajratu Almaty od novembra 2012.

Výsledok štvrtkového odvetného stretnutia druhého predkola futbalovej Európskej ligy 2015/2016:
FC Alaškert (Arm.) - Kajrat Almaty (Kaz.) 2:1 (1:1) - prvý zápas 0:3, do tretieho predkola postúpilo Almaty