Dvadsiatka prehrala doma vo vloženom zápase s Nitrou

NETKY.SK • 30 September 2015, 22:09 • 2 min

BRATISLAVA - Hokejisti HK Nitra vyhrali v stredajšom vloženom zápase Tipsort Ligy na ľade slovenskej dvadsiatky 1:0. Víťazný gól zaznamenal v tretej tretine Michal Novák.

HK VSR SR20 - HK Nitra 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Gól: 49. M. Novák. Rozhodovali: Fridrich, Jonák - Synek, Výleta, vylúčení: 3:4, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 254 divákov

Už v prvej minúte sa vo veľkej šanci pred Hrenákom ocitol hosťujúci Pupák, no dvadsiatka v úvodnej časti s favoritom držala krok. Mohla sa ujať aj vedenia, no Milý po nádejnej individuálnej akcii prevetral iba betóny brankára Trenčana. V druhej tretine zapla Nitra na vyššie obrátky a strelecky bola viditeľne aktívnejšia, no Bene sa v koncovke nepresadil a pred odchodom do kabín Samir Saliji nastrelil žrď domácej bránky. Konštrukcia sa triasla aj na začiatku tretej časti po strele domáceho Holešinského, no gól napokon padol na druhej strane. Najprv Macík zoči-voči Hrenákovi v 48. minúte neuspel, ale o minútu neskôr Michal Novák od modrej čiary zaznamenal víťazný gól Nitry.