Duel Leverkusen - Dortmund prerušili na osem minút

NETKY.SK • 22 Február 2016, 11:40 • 2 min

LEVERKUSEN - Tabuľkovo atraktívne nedeľné stretnutie 22. kola najvyššej nemeckej súťaže medzi domácimi futbalistami Bayeru Leverkusen a hráčmi Borussie Dortmund (0:1) v 65. min prerušili na osem minút.

Tréner "farmaceutov" Roger Schmidt po inkasovanom góle od kanoniera hostí Pierra-Emericka Aubameyanga protestoval do takej miery, až ho hlavný rozhodca Felix Zwayer vykázal z ihriska. Štyridsaťosemročný kouč však neuposlúchol a Zwayer namiesto toho stiahol obidve mužstvá do kabín. Vrátili sa po ôsmich minútach, už bez Schmidta. Správu zverejnil nemecký portál kicker.de. Dortmund si upevnil druhú priečku v poradí I. bundesligy osem bodov za vedúcim mníchovským Bayernom, Leverkusen cez víkend klesol na štvrtú pozíciu za Herthu Berlín.