Duda strelil gól, Legia však prehrala s Lecznou 1:3

NETKY.SK • 14 December 2014, 20:14 • 2 min

VARŠAVA - V prvom nedeľňajšom zápase 19. kola poľskej futbalovej ligy zvíťazilo Podbeskidzie Bielsko-Biala s početnou slovenskou enklávou nad Zawiszou 2:1.

Legia Varšava s duom slovenských legionárov Dušan Kuciak - Ondrej Duda prekvapujúco prehrala na pôde Górniku Leczna 1:3. Slabou útechou pre Dudu bol presný zásah v 84. minúte, ktorým zmiernil prehru lídra poľskej ligy. Legia po prehre dovolila priblížiť sa Slasku Vroclav na rozdiel troch bodov.

Poľská liga - 19. kolo:
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Zawisza 2:1 /M. Peškovič odchytal celý zápas, P. Staňo odohral celý zápas, A. Sloboda hral do 10. minúty, R. Demjan hral do 69. minúty, R. Zajac sedel na lavičke (všetci Bielsko-Biala)/

Górnik Leczna - Legia Varšava 3:1 /D. Kuciak odchytal celý zápas + ŽK, O. Duda (obaja Legia) odohral celý zápas + v 84. minúte strelil gól/