Dočkal odohral duel s Neapolom so zlomenou chrupavkou

NETKY.SK • 28 November 2014, 09:35 • 2 min

PRAHA - Stredopoliar Sparty Praha Bořek Dočkal odohral takmer celé štvrtkové stretnutie I-skupiny Európskej ligy proti SSC Neapol (0:0) so zlomenou nosnou chrupavkou.

Už v siedmej minúte súboja na Letnej odohral na polovici súpera hlavou loptu a chcel sa za ňou vydať do útoku. Neapolský obranca Miguel Britos sa ho snažil zastaviť a neobratne ho kopačkou zasiahol do tváre. "Ako sa cítim? Fantasticky, nemôžem ani poriadne hovoriť. Bola to veľká rana. Myslel som, že budem musieť striedať, tieklo mi skutočne veľa krvi," uviedol Dočkal podľa iDnes.cz pre Českú televíziu. Stredopoliara Sparty potom asi päť minút ošetrovali, napokon súboj dohral s tampónmi v rozbitom nose.