Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
29. mar. 2023Miroslav
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
19.01.2023 14:30 Domov
Do DOD Trnavskej univerzity v Trnave sa zapojí všetkých päť fakúlt
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
19.01.2023 14:30 Domov

Do DOD Trnavskej univerzity v Trnave sa zapojí všetkých päť fakúltTRNAVA - Päť fakúlt Trnavskej univerzity (TU) v Trnave sa otvorí svojim budúcim študentom počas Dňa otvorených dverí (DOD) v stredu 25. januára. Informuje o tom škola.


Najbohatší program pre stredoškolákov i verejnosť si pripravila Filozofická fakulta TU. Na dopoludnie má pripravený blok prezentácií jednotlivých katedier formou popularizačných prednášok o umení, archeológii alebo filozofii. Témami sú napríklad Aristokratické Vianoce, Rimania verzus Germáni v 1. až 2. storočí, Konšpirácie a inšpirácie či Nepodložené presvedčenia, odznie tiež prednáška na tému Čo majú spoločné Savo, amulety a Soros. Pedagogická fakulta ponúka budúcim učiteľom, vychovávateľom, sociálnym pracovníkom či tlmočníkom z posunkového jazyka stretnutie s vedením a prehliadku priestorov školy.

 

Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce chce okrem iného predstaviť svoje moderné telemedicínske simulačné centrum, študenti sa dozvedia aj o štúdiu ošetrovateľstva, zdravotníckych vied, sociálnej práce i verejného zdravotníctva. Právnická fakulta je pri príležitosti 25. výročia svojho obnovenia rozhodnutá DOD zopakovať aj 15. februára a 1. marca, má pripravené stretnutie s vedením školy a zástupcami študentskej rady a študentských organizácií a prehliadku priestorov. V poslednom termíne sa pre stredoškolákov uskutoční aj workshop. Záujemcovia o štúdium na Teologickej fakulte TU so sídlom v Bratislave budú mať okrem oboznámenia sa s priestormi možnosť diskutovať so študentmi a pedagógmi. V budúcom akademickom roku sa otvoria dva študijné programy - katolícka teológia a counseling - profesionálne sprevádzanie. reklama


Zdroj: TASR / KB Netky

Foto:  FB Trnavská univerzita v TrnaveNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok