Dinamo Moskva otočilo zápas v Petrohrade z 0:3, Graňák 0+1

NETKY.SK • 29 Marec 2012, 06:45 • 2 min

Dinamo Moskva otočilo zápas v Petrohrade z 0 3, Graňák 0+1 - Hokej Slovenský obranca Dominik Graňák v stredu prispel jednou gólovou asistenciou k triumfu Dinama Moskva na ľade SKA Petrohrad v úvodnom zápase finálovej série Západnej konferencie Kontinentál

Slovenský obranca Dominik Graňák v stredu prispel jednou gólovou asistenciou k triumfu Dinama Moskva na ľade SKA Petrohrad v úvodnom zápase finálovej série Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy.
      Graňák, ktorý získal ocenenie pre najlepšieho obrancu konferenčného semifinále, prihral v 43. minúte na gól Marekovi Kvapilovi, ktorý odštartoval stíhaciu jazdu hostí, dovtedy prehrávajúcich 0:3. Hrdinom duelu sa stal autor hetriku Denis Mosaliov. V 49. minúte najskôr znížil na 3:4, potom v predposlednej minúte vyrovnal na 4:4 a zariadil predĺženie a v 11. minúte extradejstva nakoniec rozhodol o víťazstve Dinama.

KHL, Západná konferencia - finále, 1. zápas:
      sumár:
      SKA Petrohrad - Dinamo Moskva 4:5 po predĺžení (1:0, 2:0, 1:4 - 0:1)
      Góly: 13. a 22. Tichonov, 31. a 48. Tarasenko - 44. Kvapil, 45. Komarov, 49., 59. a 71. Mosaliov
      Stav série: 0:1.