Dinamo má prvý postupový mečbal, so Slovanom vyhralo a vedie 3:0

NETKY.SK • 24 Február 2013, 19:30 • 2 min

Dinamo má prvý postupový mečbal, so Slovanom vyhralo a vedie 3 0 - Hokej Hokejisti Slovana Bratislava neuspeli ani v treťom zápase štvrťfinále play off Západnej konferencie KHL, keď v nedeľu v domácej Slovnaft Aréne podľahli obhajcovi Gagarinovho pohára D

Hokejisti Slovana Bratislava neuspeli ani v treťom zápase štvrťfinále play off Západnej konferencie KHL, keď v nedeľu v domácej Slovnaft Aréne podľahli obhajcovi Gagarinovho pohára Dinamu Moskva 2:4. V sérii tak prehrávajú už 0:3.

Domáci viedli po góloch Bližňáka a Kytnára z tretích minút prvej a druhej tretiny už 2:0, no skúsenejší hostia dokázali v priebehu štvrťhodiny v druhom dejstve otočiť na 4:2 vo svoj prospech a vedenie už z rúk nepustili.

Štvrtý zápas série je na programe v pondelok o 19.00 h opäť na ľade Slovana.

3. zápas štvrťfinále play off Západnej konferencie:

Slovan Bratislava - Dinamo Moskva 2:4 (1:0, 1:4, 0:0)

Góly: 3. Bližňák (Miklík, Sersen), 23. Kytnár (Hudáček, Mojžíš) - 24. Sopin (Soin), 26. Kvapil (Sopin, Jeriomenko), 36. Graňák (Kokarev, Petružálek). Rozhodcovia: Sergejev, Ravodin (obaja Rus.) - Balodis (Lot.), Deďuľa (Bielorus.), vylúčení: 6:4, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0. Stav série: 0:3.

Slovan Bratislava: Konrád - Sersen, Sigalet, Mojžíš, Švarný, Štajnoch, Mihálik - Miklík, Bližňák, Vondrka - Kukumberg, J. Mikúš, Bartovič - Svatoš, Kytnár, Hudáček - Daňo, Ölvecký, T. Mikúš - Šťastný, Preisinger

Dinamo Moskva: Jeriomenko - Graňák, Novák, Jalasvaara, Solovjov, Gorochov, Mironov, Barancev - Babenko, Soin, Koňkov - Petružálek, Cvetkov, Kokarev - Sopin, Gorovikov, Kasjančuk - Kvapil, Pestunov, Mosaľov - Lukin