Di Maria a Falcao zariadili triumf Manchestru United nad Evertonom 2:1

NETKY.SK • 5 Október 2014, 15:19 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United vyhrali v nedeľňajšom zápase 7. kola Premier League nad Evertonom 2:1, keď hostia na konci prvého polčasu nepremenili pokutový kop.

Po druhom trojbodovom zápise za sebou tak figurujú "červení diabli" priebežne na štvrtom mieste tabuľky.

United poslal do vedenia v 27. minúte Angel Di Maria, tesne pred prestávkou ale mali hostia ideálnu možnosť na vyrovnanie - David de Gea sa ale stal prvým brankárom, ktorý Leightonovi Bainesovi v anglickej lige chytil pokutový kop. Everton sa napokon dočkal po vyrovnávajúcom zásahu hlavou v podaní Stevena Naismitha v 55. minúte, o sedem minút neskôr ale o triumfe domácich rozhodol Radamel Falcao.