Marko Daňo
Marko Daňo
21.09.2018 08:28 Šport
Daňov gól nezabránil prehre Winnipegu, Tatar s asistenciou

NEW YORK - Slovenský hokejista Marko Daňo strelil gól v nočnom zápase zámorskej NHL, v ktorom jeho Winnipeg prehral na ľade Edmontonu 3:7.

Montreal si aj vďaka asistencii Tomáša Tatara poradil s Washingtonom 5:2.

NHL - výsledky prípravných zápasov:

Montreal - Washington 5:2 (za domácich Tatar 0+), New York Islanders - New Jersey 2:0, Detroit - Chicago 4:2, Minnesota - Dallas 1:3, Edmonton - Winnipeg 7:3 (za hostí Daňo 1+0), Anaheim - San Jose 3:7, Vancouver - Los Angeles 3:3 po 3. tretine, Los Angeles - Vegas 1:6 po 2. tretine