Dacjuk zariadil triumf CSKA nad Spartakom 2:1, skóroval aj Ružička

NETKY.SK • 5 Október 2012, 07:14 • 2 min

Dacjuk zariadil triumf CSKA nad Spartakom 2 1, skóroval aj Ružička - Hokej Slovenský hokejový útočník Štefan Ružička skóroval vo štvrtkovom moskovskom derby KHL medzi domácim Spartakom a CSKA, no z triumfu sa nakoniec netešil, keď hostia zvíťazili 2 1 po

Slovenský hokejový útočník Štefan Ružička skóroval vo štvrtkovom moskovskom derby KHL medzi domácim Spartakom a CSKA, no z triumfu sa nakoniec netešil, keď hostia zvíťazili 2:1 po predĺžení.
      Ružička sa presadil v 52. minúte, keď vyrovnal na 1:1 a duel poslal do predĺženia. V jeho poslednej minúte však rozhodol o triumfe hostí svojím druhým gólom hviezdny Pavel Dacjuk.
      V ďalšom zápase Traktor Čeľjabinsk deklasoval Novokuzneck 6:0.