Crystal Palace triumfovalo v Premier League piatykrát za sebou

NETKY.SK • 19 Apríl 2014, 18:10 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti Tottenhamu Hotspur zdolali v úvodnom sobotňajšom dueli 35. kola anglickej Premier League Fulham 3:1.

V tabuľke si upevnili postavenie na šiestej priečke, Fulhamu patrí 18. miesto a naďalej sa nachádza v zóne zostupu.

Skóre londýnskeho derby na White Hart Lane otvoril v 35. minúte domáci Paulinho, o dve minúty neskôr bol však stav opäť nerozhodný zásluhou Sidwella. Po zmene strán poslal Tottenham do vedenia 2:1 Harry Kane a skóre stretnutia uzavrel v 62. minúte Kaboul.

Piate víťazstvo v rade si pripísali na konto futbalisti Crystal Palace. V sobotu si odviezli tri body z Upton Parku po tesnom triumfe 1:0 nad domácim West Hamom a usadili sa na 11. priečke. Ziskom pätnástich bodov z posledných piatich duelov sa tak prebojovali z pásma zostupu až do pokojného stredu tabuľky.