VIDEO Cristiano Ronaldo si vystrelil z hráčov Barcelony

NETKY.SK • 18 Január 2016, 18:32 • 2 min

MADRID – Portugalský útočník Cristiano Ronaldo bol v nedeľu po víťazstve Realu Madrid 5-1 proti Gijonu vo veľmi dobrej nálade.

Real Madrid po vedením nového trénera Zinedina Zidana začal vo veľkom štýle, keď v dvoch zápasoch strelil už 10 gólov a inkasoval iba jediný. Proti Gijonu viedli po 18 minútach už 4-0, keď sa presadila celá útočná formácia BBC a cez polčasovú prestávku svietilo na svetelnej tabuli skóre 5-0.

Ronaldo strelil v zápase dva góly a neskôr vo veľmi dobrej nálade poskytol novinárom dlhý rozhovor. Počas neho bolo okamžite jasné, že Portugalčan sa teší novému trénerovi, keďže s Benítezom to nebolo vždy ružové.

Madridská tlač si neodpustila otázku a spýtala sa Ronalda na barcelonské duo Piqué – Alves. Futbalistova odpoveď vás zaručene pobaví...

Reportér: "Nie je to únavné, že Piqué a Alves stále hovoria iba o vás?"
Ronaldo: "To je normálne."
Reportér: "Prečo?"
Ronaldo: "Pretože ktokoľvek hovorí o Crisovi... sa na ďalší deň objaví na titulných stranách!"

Zdá sa, že Ronaldovi výmena trénera naozaj prospela a Zlatan už nebude jediným futbalistom s prehnaným sebavedomím...