Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
3. jún. 2023Karolína
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
22.02.2023 15:00 Ekonomika
COOP Jednota Slovensko je TOP firma mladých 2022
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
22.02.2023 15:00 Ekonomika

COOP Jednota Slovensko je TOP firma mladých 2022BRATISLAVA - JCI-Slovensko (Junior Chamber International-Slovakia), mimovládna nezisková organizácia uskutočnila už 20. ročník ankety o TOP firmu mladých. Anketa sa konala od 1.10. do 20.11. 2022 na vysokých školách po celom Slovensku. Na prvom mieste v kategórii obchodné reťazce - potravinársky tovar sa umiestnila spoločnosť COOP Jednota Slovensko.


Cieľom ankety je zistiť nezávislý pohľad mladých ľudí na pôsobenie, aktivity, imidž, hospodárske úspechy firiem, ktoré podnikajú v Slovenskej republike. Hlavná anketová otázka znela: „Ktorá firma resp. obchodná značka v príslušnom odvetví podnikania je pre vás synonymom úspešnosti, dobrého renomé ako aj kvalitných výrobkov resp. služieb  (podmienkou bolo, že musí ísť o firmu, ktorá má sídlo alebo pobočku v SR). Anketa sa uskutočnila na viacerých úrovniach. Každý študent si mohol vybrať  obchodnú značku podľa vlastného uváženia v rámci príslušného odvetvia pôsobenia a tej pridelil jeden hlas na úrovni jednotlivých odvetví podnikania kde sa vyhlasovala „TOP firma  mladých r. 2022“ .

 

Prvé miesto pre COOP Jednotu Slovensko

 

Vzorku respondentov za rok 2022 tvorilo 20 odborných fakúlt vysokých škôl v rámci všetkých krajov Slovenskej republiky. Reprezentatívnu vzorku predstavovalo 1 500 študentov vysokých škôl. Z každej fakulty  bolo vybraných 75 študentov. Spoločnosť COOP Jednota Slovensko sa v aktuálnom ročníku umiestnila na prvom mieste v kategórii obchodné reťazce - potravinársky tovar. Ocenenie z rúk výkonného predsedu JCI-Slovensko, Mariána Meška, prevzal predseda COOP Jednoty Slovensko Ján Bilinský. „Ocenenie od mladých ľudí je pre nás silnou motiváciou a výzvou do budúcna. Teší ma, že naša tradičná maloobchodná sieť predstavuje aj pre mladých ľudí úspešnú spoločnosť s dobrým menom a kvalitnou ponukou. Táto skutočnosť je pre nás potvrdením, že naše rozhodnutia smerom k modernizácii, digitalizácii a udržateľnosti sú správne, a že tým oslovujeme aj mladú generáciu zákazníkov,“ zdôrazňuje Ján Bilinský, predseda predstavenstva COOP Jednota Slovensko.  

 

20. ročník ankety

 

Anketu uskutočnila, mimovládna, nezisková organizácia už po 20. krát. JCI-Slovensko je partnerskou organizáciou Junior Chamber International so sídlom v USA. „Ide o jednu z najväčších organizácii pre mladých podnikateľov a lídrov na svete. V ankete vyjadrujú mladí ľudia názor, ktoré firmy sú pre nich symbolom kvality a úspechu v danom odvetví podnikania. Nakoľko sa naša organizácia venuje hlavne aktivitám pre mladých ľudí, ich hlas je pre nás dôležitý a inšpiratívny. Srdečne gratulujem víťazovi v tejto kategórii,“ Marián Meško, výkonný predseda, JCI-Slovensko.                                                             reklama


Zdroj: COOP Jednota Slovensko / KB Netky

Foto:  FB COOP JednotaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok