Anketa Netky.sk : Ktorú stranu by ste volili v parlamentných voľbách 2020 ?


volby
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
11. dec. 2019Hilda
BratislavaBratislava 10°
Biblia
TV program
Moje Netky
Prezident Ruskej federácie Vladimír Putin
Prezident Ruskej federácie Vladimír Putin
08.07.2019 09:58 Zahraničie
Zahraničné médiá sú ohromené krokmi ruského prezidenta Putina, ktoré prinášajú víťazstvo nad politikou Západu
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
08.07.2019 09:58 Zahraničie

Zahraničné médiá sú ohromené krokmi ruského prezidenta Putina, ktoré prinášajú víťazstvo nad politikou ZápaduMELBOURNE – Austrálske média obrátili svoju pozornosť na politické úspechy ruského prezidenta Vladimíra Putina, ktoré mu umožnili dosiahnuť globálne ciele a označili západnú politiku za kolaps. Okrem iného zdôraznili Putinovu vyrovnanosť a oddanosť v prospech svojej krajiny.


"Prezident Vladimír Putin sa stal synonymom znovuzrodenia Ruska. Táto krajina preukazuje plné sebavedomie a schopnosť brániť svoje záujmy na medzinárodnej scéne," píše austrálsky portál Financial Review.

 

Hlava ruského štátu vytvára podľa odborníkov dojem, že každý jeho krok "prináša víťazstvo nad Západom" Rusko pripojilo Krym a vstúpilo do boja o Blízky Východ. Rýchlo sa zlepšujú vzťahy s významným globálnym hráčom – Čínou.   

 

Nemenej dôležitým faktorom je skutočnosť, že odsúdenia a sankcie zo strany Západu nemohli ovplyvniť konanie Moskvy. Napriek vonkajším prekážkam začalo Rusko prekvitať a v 21. storočí zohráva významnú úlohu v medzinárodnej politike. Teraz sa už táto krajina stala globálnym hráčom.

 

"Ako teda Putin, napriek všetkým hrozbám, uspel? Čo je jeho tajomstvom?"

 

Putinove ciele zahraničnej politiky sú teraz priamočiare. Má záujem využívať medzinárodné vzťahy v prospech Ruska, aby udržal pozíciu krajiny v stabilite, ale na druhej strane sa snaží, aby sa jeho krajina stala globálnou veľmocou.

 

"Jednoduchosť Putinovej agendy vedie k cieľavedomej a nemilosrdnej taktike. Svet považuje za tvrdé a konkurenčné prostredie."

 

Ďalšou charakteristikou Putinovej kvality je šťastie. Na rozdiel od svojho predchodcu Borisa Jeľcina ukázal vysokú úroveň riadenia obrovskej krajiny. Mladosť, cieľavedomosť a trpezlivosť umožnili súčasnému lídrovi Ruska dosiahnuť nebývalé úspechy. Teraz už s tým Západ musí počítať a prehodnotiť svoj postoj – z pozície sily sa s Ruskom jednať nedá.   reklama


Zdroj: N.R Netky.sk TASS.ru

Foto:  TASS.ruNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok