Čisté konto Putnockého, gól Jendrišeka v 33. kole poľskej ligy

NETKY.SK • 20 Máj 2015, 10:18 • 2 min

VARŠAVA - Slovenský futbalový brankár Matúš Putnocký v utorňajšom zápase 33. kola poľskej ligy (skupina o udržanie) neinkasoval a jeho Ruch Chorzów zvíťazil na ihrisku Podbeskidzia Bielsko-Biala 2:0. Útočník Erik Jendrišek otvoril v 56. minúte skóre zápasu medzi Cracoviou Krakov a Zawiszou, v ktorom jeho tím zvíťazil 3:1.

Poľská liga - 33. kolo - skupina o udržanie:

Korona Kielce - Górnik Leczna 1:3 /L. Bielák hral do 85. minúty + dostal červenú kartu, M. Božok (obaja Leczna) hral od 46. minúty/
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Ruch Chorzów 0:2 /R. Zajac odchytal celý zápas, K. Kolčák, P. Staňo, R. Demjan odohrali celý zápas - M. Putnocký odchytal celý zápas/
Cracovia Krakov - Zawisza 3:1 /E. Jendrišek (Cracovia) odohral celý zápas + gól/, Piast Gliwice - Belchatów 6:3 /Cs. Horváth (Gliwice) odohral celý zápas/