Chorváti zdolali v príprave Izrael, Poliaci vyhrali nad Srbskom

NETKY.SK • 24 Marec 2016, 08:40 • 2 min

BRATISLAVA - Chorvátski futbalisti zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase nad Izraelom 2:0. Účastník EURO 2016 vo Francúzsku rozhodol o svojom triumfe už v prvom polčase gólmi Perišiča a Brozoviča. V ďalšom stretnutí si Slovinsko poradilo s Macedónskom 1:0.

Rumunsko, ktoré 10. júna otvorí kontinentálny šampionát súbojom proti jeho organizátorovi Francúzsku, zvíťazilo nad Litvou 1:0. Poliaci zdolali v Poznani Srbsko 1:0, o ich triumfe rozhodol presný volej Jakuba Blaszczykowského z 28. minúty.