Chelsea v tropickom teple nezaváhala

NETKY.SK • 25 Júl 2011, 08:32 • 2 min

Futbalisti londýnskej Chelsea vyhrali aj druhý zápas na svojom ázijskom turné, keď v Bangkoku zdolali na Národnom štadióne domáci výber Thajska presvedčivo 4:0.
      Zverenci Andre Villasa-Boasa sa v prvom polčase iba ťažko vyrovnávali s tropickou horúčavou, napriek tomu v 37. minúte otvorili skóre zásluhou ďalekonosnej strely Franka Lamparda.
      V druhom polčase pomohol Chelsea príchod ôsmich čerstvých hráčov vrátane Didiera Drogbu a favorit napokon suverénne triumfoval. Ďalšie góly postupne pridali Jose Bosingwa, Branislav Ivanovič a Florent Malouda.
      V prvom stretnutí na ázijskom turné Chelsea zdolala Malajziu vo štvrtok 1:0 a najbližšie sa v stredu predstaví v Hong Kongu proti tímu Kitchee.
Zdroj: TASR/AP