Chelsea uhrala s Arsenalom remízu 0:0, poistila si vedenie v tabuľke

NETKY.SK • 27 Apríl 2015, 09:17 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United prehrali v nedeľňajšom zápase 33. kola anglickej Premier League na ihrisku Evertonu 0:3. Päť kôl pred koncom súťaže im so ziskom 65 bodov patrí v tabuľke štvrtá priečka.

Skóre duelu otvoril po samostatnej akcii už v 5. min James McCarthy. V 35. minúte bol rozdiel už dvojgólový, rohový kop Leightona Bainesa využil John Stones. Manchester nenadviazal na výkony z predchádzajúcich stretnutí a inkasoval aj tretíkrát, keď sa v druhom polčase presadil Kevin Mirallas.

V londýnskom derby Arsenal - Chelsea sa zrodila bezgólová remíza. Hostia si tak udržali prvé miesto v tabuľke, ktorú vedú s náskokom deviatich bodov pred Manchestrom City. Chelsea má zároveň dva zápasy k dobru.