Chelsea proti Arsenalu bez Williana a Pedra Rodrígueza

NETKY.SK • 17 September 2015, 12:57 • 2 min

LONDÝN - Brazílčan Willian a Španiel Pedro Rodríguez nepomôžu Chelsea v sobotňajšom londýnskom derby v anglickej futbalovej Premier League proti Arsenalu.

Obaja hráči sa zranili v stredajšom dueli v rámci 1. kola skupinovej fázy Ligy majstrov proti Maccabi Tel Aviv (4:0). Willian v 15. min otvoril skóre, ale o osem minút musel nedobrovoľne opustiť ihrisko so zraneným zadným stehenným svalom. Pedro sa nedostal ani do zápasovej nominácie a definitívne nezasiahne ani do víkendovej konfrontácie.

Arsenal v stredu prekvapujúco prehral na trávniku Dinama Záhreb 1:2, od 40. minúty hral bez vylúčeného francúzskeho útočníka Oliviera Girouda. Sobotňajšie stretnutie Chelsea - Arsenal sa začne o 13.45 h SELČ. Informácie pochádzajú z portálu Sky Sports.