Chára gólom v závere rozhodol o triumfe Bostonu, pridal aj 2 asistencie

NETKY.SK • 17 Apríl 2012, 06:54 • 2 min

Chára gólom v závere rozhodol o triumfe Bostonu, pridal aj 2 asistencie - Hokej Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára v noci na utorok gólom necelé dve minúty pred koncom rozhodol o triumfe Bostonu na ľade Washingtonu 4 3. Bruins sa v sérii 1.

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára v noci na utorok gólom necelé dve minúty pred koncom rozhodol o triumfe Bostonu na ľade Washingtonu 4:3. Bruins sa v sérii 1. kola play off Východnej konferencie zámorskej NHL ujali vedenia 2:1. Kapitán obhajcov Stanleyho pohára si pripísal na konto aj dve asistencie. New York Rangers v zostave s Mariánom Gáboríkom zvíťazili na ľade Ottawy 1:0 a v sérii vedú 2:1. St. Louis Blues bez zraneného slovenského brankára Jaroslava Haláka triumfovali v San Jose 4:3 a v sérii tiež vedú 2:1.