Černák dopomohol k výhre Tampy Bay nad Floridou 6:2

NETKY.SK • 28 September 2018, 09:23 • 2 min

NEW YORK - Hokejisti Tampy Bay v zostave s obrancom Erikom Černákom vyhrali v noci na piatok v prípravnom zápase NHL v Orlande nad Floridou 6:2.

Černák získal dva plusové body.

Ottawa v zostave s Christiánom Jarošom vyhrala na ľade Chicaga 2:1, slovenský obranca odohral takmer 15 minút a zapísal si jeden plusový bod.

Nedarilo sa Winnipegu, ktorý aj so slovenským útočníkom Markom Daňom doma prehral s New Jersey 3:5. Daňo hral vyše 14 minút a zaznamenal jeden mínus. Prehrala aj Arizona s útočníkom Richardom Pánikom, na ľade Edmontonu (2:3 pp) ju v nadstavení o úspech pripravil gól Connora McDavida. Pánik si zapísal dva mínusové body.

výsledky prípravných zápasov NHL:

Philadelphia - New York Rangers 2:4, Tampa Bay - Florida 6:2, Winnipeg - New Jersey 3:5, Chicago - Ottawa 1:2, Edmonton - Arizona 3:2 pp, San Jose - Calgary 3:4