Celta premárnila trojgólový náskok, s Las Palmas remizovala 3:3

NETKY.SK • 31 Október 2016, 08:51 • 2 min

MADRID - Futbalisti Villarrealu zaznamenali prvú prehru v aktuálnej sezóne španielskej La Ligy. V nedeľňajšom súboji 10. kola prehrali na ihrisku Eibaru 1:2 a v tabuľke zostali na piatom mieste. Eibar poskočil na siedmu priečku.

Celta Vigo vo večernom stretnutí na pôde Las Palmasu premárnila trojgólový náskok, ktorý si vytvorila už v prvom polčase. Na začiatku toho druhého inkasovala z kopačky Pedra Bigasa, následne prišla o vylúčeného Sergia Gomeza a v priebehu dvoch minút dostala ďalšie dva góly. V Las Palmas tak remizovala 3:3.

La Liga - 10. kolo:

Eibar - Villarreal 2:1 (0:1)

Góly: 80. Ramis, 87. Leon - 41. Bruno (z 11 m), 4678 divákov

Athletic Bilbao – CA Osasuna 1:1 (1:1)

Góly: 28. Garcia – 23. Riera

Real Betis – Espanyol Barcelona 0:1 (0:0)

Gól: 62. Reyes

Las Palmas - Celta Vigo 3:3 (0:3) Góly: 52. Bigas, 66. Viera (z 11 m), 68. Boateng - 6. Wass, 14. a 21. Aspas. ČK: 65. Gomez (Celta)