Celta prehrala vo Valladolide 1:2, Lobotka hral do 75. minúty

NETKY.SK • 27 Január 2019, 14:12 • 2 min

MADRID - Futbalisti Celty Vigo natiahli sériu prehier v najvyššej španielskej súťaži na päť zápasov.

V nedeľňajšom dueli 21. kola La Ligy síce viedli na pôde Realu Valladolid od 16. minúty po góle Pioneho Sista 1:0, ale tesný náskok neudržali a nakoniec podľahli súperovi 1:2. Slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka hral v drese Celty do 75. minúty.

V druhom dejstve sa o obrat postarali svojimi gólmi Oscar Plano a Keko. Nádej na vyrovnanie zobrala v 87. minúte hosťom druhá žltá a tým pádom červená karta pre holandského obrancu Wesleyho Hoedta. Celte patrí v neúplnej tabuľke priebežné 17. miesto, Valladolid, ktorý prerušil šnúru siedmich zápasov bez víťazstva vo všetkých súťažiach, je dvanásty.