Bývalý podpredseda parlamentu Martin Glváč vypovedal na polícii, sprevádzal ho Kaliňák
BRATISLAVA – Exminister obrany a bývalý podpredseda Národnej rady SR Martin Glváč dnes vypovedal na polícii na bratislavských Kramároch.
Informáciu priniesol spravodajský portál televízie Joj Noviny.sk. Výpoveď podľa Glváča súvisí so starším prípadom, keď bratislavskí župní poslanci obdržali e-mail z adresy nesúcej jeho meno. Glváč priblížil, že mu táto nepríjemnosť zasiahla do súkromia. Polícii priblížil, aj to akú škodu utrpel.
Bývalého podpredsedu parlamentu sprevádzal exminister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD), ktorý ho zastupuje. Ten dnešné vypovedanie na polícii svojho bývalého spolustraníka okomentoval slovami, že "rôznych fiktívnych mailov, správ a škandálov bolo veľa, mojou úlohou je, aby sme mali šancu ich postupne vyvrátiť."
Zdroj: SITA/Netky Katarína Žáková
Foto: SITA
Našli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk