Patrik Lamper, Martin Štajnoch a Rastislav Špirko, najvážnejší je stav Špirka
08.02.2019 10:39 Šport
Bielorusi nás nešetrili, zápas nedohrali až traja slovenskí hokejisti!
ilustračné foto

Bratislava - Slovenskí hokejisti zvíťazili vo štvrtok v úvodnom zápase turnaja Kaufland Cup 2019 nad Bieloruskom 2:1 po predĺžení. Hostia išli do vedenia po góle Michaila Stefanoviča z 37. minúty, v 57. minúte vyrovnal Radovan Puliš. V nájazdovom rozstrele napokon rozhodol Michal Chovan.

Čo však trápi kouča SR je, ťe až traja slovenskí hokejisti nedohrali zápas proti Bielorusku. Z hry postupne odstúpili Patrik Lamper, Martin Štajnoch a Rastislav Špirko. Najvážnejší je stav Špirka.

Lamper odstúpi z hry po tvrdom náraze do konštrukcie bránky, Štajnoch mal problémy s nohou. V bolestiach však odkríval z ľadu Špirko.

"Lamper má zrejme zlomený nos, ale aj narazený členok. Štajnocha trápi koleno, najvážnejšie to vyzerá so Špirkom. Jeho koleno nevyzerá dobre a bude to zrejme vážnejšie. Na turnaji už pokračovať nebude. Všetkých hráčov ešte čaká vyšetrenie magnetickou rezonanciou, Lampera aj röntgen," uviedol lekár tímu Radoslav Zamborský.

Zdroj: TASR/netky RB