Berardi štyrmi gólmi šokoval Milánčanov, AC so siedmou ligovou prehrou

NETKY.SK • 13 Január 2014, 08:39 • 2 min

RÍM - Futbalisti AC Miláno utrpeli v talianskej Serii A ďalšiu potupnú prehru.

V nedeľňajšom dueli 19. kola podľahli na ihrisku nováčika Sassuola 3:4, hoci v 13. minúte viedli 2:0.

Hrdinom duelu sa stal domáci Domenico Berardi, ktorý štyrmi gólmi v rozpätí 32 minút dokonale otočil skóre. V závere už len skorigoval výsledok Riccardo Montolivo. "Rossoneri" si pripísali siedmu ligovú prehru v sezóne, po 19. kole figurujú v tabuľke až na 11. pozícii, Sassuolo je 16.

Sumár - 19. kolo:
Sassuolo - AC Miláno 4:3 (3:2)
Góly: 15., 28., 41. a 47. Berardi - 9. Robinho, 13. Balotelli, 86. Montolivo, 20.000 divákov.