Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Ježiš uzdravuje aj dnes
23. okt. 2019Alojzia
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Ježiš uzdravuje aj dnes. Otvorte časovú os udalostí.
Benny Hinn v Budapešti
Benny Hinn v Budapešti
26.05.2019 17:00 Zaujímavosti
Benny Hinn v Budapešti: Božia moc a zázraky po celej sále
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
26.05.2019 17:00 Zaujímavosti

Benny Hinn v Budapešti: Božia moc a zázraky po celej sáleBUDAPEŠŤ - V stredu večer 22. mája sa naplninli očakávania historickej návštevy svetovo uznávaného Božieho služobníka Benny Hinna s výnimočným darom uzdravenia.


Ľudia prichádzali do Budapešti zo všetkých kútov Maďarska a okolitých štátov. Dve hodiny pred začiatkom sa zaplnili parkoviská v obrovskom areláli cirkvi Viery (Hit Gyülekezete), a ľudia museli hľadať parkovanie už len v okolí areálu. Hodinu pred začiatkom sa zavreli brány zaplnenej haly s kapacitou 15-tisíc miest, a usporiadatelia začali návštevníkov presúvať do ďalšej budovy v areáli, kde bola pripravená veľká obrazovka, pre tých ktorí sa nezmestili do hlavnej sály.

 

 

Veľkolepý večer začal tradične modernými kresťanskými piesňami, ktoré oslavujú Ježiša ako sa píše v Biblii, Knihe žalmov - “Chváľte Ho tancom, pri bubne a citare”. Potom vyšiel na pódium svetovo uznávaný kazateľ Benny Hinn, ktorý spieval piesne, a po celej sále zdvíhali ľudia svoje ruky a spievali aký je Boh veľký a všemohúci. Miestnosť naplnila Božia prítomnosť, o čom svedčili aj výrazy ľudí. Mnohým stekali slzy po tvári, iný mali zavreté oči a bolo vidieť, že prežívajú niečo vo svojom vnútri.

 

 

Keď sa Benny Hinn začal modliť, atmosféra v miestnosti sa ešte viac naplnila zvláštnou atmosférou. Sám vyzval ľudí, ktorí pocítili elektriku vo svojom tele, aby to prišli na pódium povedať. Mnohí, ktorí pocítili tento nezvyčajný jav, hovorili ako sa zrazu uzdravilo ich telo. Niektorým sa napravil zrak, iným sa narovnala chrbtica. Muž, ktorý chodil mnoho rokov zhrbený a nemohol sa narovnať sa okamžite vystrel a začal normálne chodiť. Mladý muž, ktorý bol farboslepý začal hneď rozoznávať farby. Ľudia s problémami žalúdka a inými chorobami zažili okamžité uzdravenia.

 

 

Ešte pred tým, ako sa Benny Hinn modlil za ľudí, vyučoval o Duchu Svätom. Tento služobník je celosvetovo známy, ako muž, ktorý komunikuje s Duchom Svätým ako so svojim priateľom. Vo svojich kázňach zdôrazňuje, že takýto vzťah môže mať s Duchom Svätým každý, pretože On je osoba. Základom kresťanstva bolo vždy posolstvo, že Boh sa zjavil ľuďom v troch osobách - Otec, Syn a Duch Svätý. Je autorom zaujímavej knihy “Dobré ráno Duchu Svätý”, kde práve osvetluje túto pravdu. Kniha bola preložená do slovenčiny a dá sa kúpiť TU! 

 

Celý prenos tohto večera si môžete pozrieť na YouTube kanály zboru Viery (Hit Gyülekezete)

 

 

Špeciálna bohoslužba s Benny Hinnom bola naživo vysielaná maďarskou kresťanskou televíziou ATV Spirit, Hit rádiom a piatimi americkými televíznymi kanálmi. Podujatie bolo prekladané do šiestich jazykov, ktoré mohli ľudia počúvať v hlavnej sále cez vypožičané sluchadlá.

 

Benny Hinn hovorí veľakrát vo svojich televíznych programoch, ako ľudia prijímajú uzdravenia aj pri priamych prenosoch. Pravdepodobne boli ľudia uzdravení aj vo vedľajšej budove, kde sa bohoslužba premietala na veľkej obrazovke. Benny Hinn hovorí, že ľudia často prijmú uzdravenie aj bez toho, aby pocítili elektriku alebo niečo špeciálne. Pri najbližšej kontrole u lekára zvyknú preukázať testy úplné zdravie pacienta.

 

 

Tento pozoruhodný Boží služobník hovorieva ešte o niečom, čo nazýva “najväčším zázrakom”, ktorý opisuje aj na záver spomínanej knihy. Zmieriť sa s Bohom skrze Ježiša a prijať Ducha Svätého do svojho srdca je ešte väčší zázrak ako uzdravenie z rakoviny alebo akejkoľvek choroby. Môžeš zažiť tu na zemi Božie požehnanie a večný život v nebi. Tvoje meno môže byť zapísané do knihy života, o ktorej sa píše v Biblii a môžeš naveky žiť s Bohom. Stačí v modlitbe úprimne povedať: “Bože odpusti mi všetky moje hriechy, prijímam obeť Tvojho syna Ježiša Krista a prijdi do môjho srdca skrze Ducha Svätého, amen.” Ak tomu naozaj uveríš a povieš to úprimne zo svojho srdca, stane sa najväčší zázrak v tvojom živote.

 

 reklama


Zdroj: netky MS

Foto:  Hit GyülekezeteNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok