Benfica i CZ Belehrad v prvých dueloch doma remizovali, triumf PSV

NETKY.SK • 22 August 2018, 00:05 • 2 min

Bratislava - Futbalisti Benficy Lisabon remizovali v utorok v prvom zápase play off o postup do skupinovej fázy Ligy majstrov 2018/2019 doma s PAOK Solún 1:1. Pizzi zabezpečil Benfice v nadstavení prvého polčasu z pokutového kopu tesný náskok, štvrťhodinu pred koncom vyrovnal Egypťan Amr Warda.

Vo veľmi sľubnej pozícii pôjde do odvety PSV Eindhoven po triumfe na ihrisku BATE Borisov 3:2. Rozhodujúci zásah zaznamenal v 89. minúte Donyell Malen. Crvena Zvezda Belehrad, premožiteľ trnavského Spartaka v 3. predkole, doma pred prázdnymi tribúnami remizoval s Red Bullom Salzburg 0:0.