Bayern zaplatil za víťazstvo zraneniami

NETKY.SK • 17 December 2014, 07:23 • 2 min

MNÍCHOV - Bayern Mníchov v utorkovom stretnutí 16. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže s prehľadom zdolal Freiburg 2:0, škvrnou na tomto očakávanom úspechu však sú zranenia.

V závere prvého polčasu si priťahovač poranil marocký stredný obranca Mehdi Benatia, v polčasovej prestávke zostal v kabíne poľský útočník Robert Lewandowski, ktorý má problémy s achilovkou. Po hodine hry striedal aj španielsky stredopoliar Xabi Alonso. Informoval web Eurofotbal.cz.

Obhajca prvenstva Bayern je so 42 bodmi suverénne na čele I. bundesligy 2014/2015, druhý Wolfsburg so zápasom k dobru zaostáva o 12 bodov.