Bayern šťastne zvíťazil na ihrisku Bayeru a blíži sa k titulu

NETKY.SK • 18 Marec 2013, 10:45 • 2 min

BERLÍN - Úradujúci nemecký futbalový majster Borussia Dortmund zvíťazil v 26. kole bundesligy nad SC Freiburg vysoko 5:1. Najväčší podiel na triumfe domácich mali útočník Robert Lewandowski a stredopoliar Nuri Sahin, ktorí si pripísali zhodne po dva presné zásahy. Od 81. minúty nastúpil za Freiburg slovenský reprezentant Karim Guede.

Zachraňujúci sa Augsburg zvíťazil na pôde Hamburgu 1:0, na 15. Stuttgart stráca päť bodov, ten má však zápas k dobru. V ďalšom stretnutí prehralo favorizované Schalke 04 na ihrisku Norimbergu 0:3.

Vlastný gól Wollscheida tri minúty pred koncom riadneho hracieho času rozhodol o víťazstve Bayernu Mníchov na ihrisku Bayeru Leverkusen 2:1. Mníchovčania sa tak o ďalší krok priblížili k 23. titulu v histórii klubu.