Bayern Mníchov v jedenástkovej lotérii neuspel s londýnskym Arsenalom

NETKY.SK • 19 Júl 2017, 18:44 • 2 min

ŠANGHAJ - Futbalisti londýnskeho Arsenalu uspeli v rozstrele zo značky pokutového kopu s hráčmi Bayernu Mníchov v stredajšom prípravnom stretnutí v čínskom Šanghaji v rámci Medzinárodného pohára majstrov.

Zápas sa v riadnom hracom čase po 90 minútach skončil nerozhodne 1:1. Skóre otvorili Bavori po premenenom pokutovom kope Roberta Lewandowského, o vyrovnanie sa postaral v nadstavenom čase druhého polčasu Alex Iwobi.

Ten istý hráč napokon zabezpečil triumf Arsenalu, keď vo štvrtej sérii jedenástkového rozstrelu premenil svoj pokus.