Barcelona doma deklasovala Cordobu 5:0

NETKY.SK • 20 December 2014, 18:08 • 2 min

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v sobotňajšom zápase 16. kola španielskej ligy nad Cordobou suverénne 5:0.

Domáci sa na Nou Campe ujali vedenia už v druhej minúte, keď Ivan Rakitič poslal ideálny center pred bránu a Pedro zblízka prekonal súperovho brankára - 1:0. V prvom polčase viac gólovej radosti nazažila ani jedna strana a druhé dejstvo sa nieslo už iba v réžii "Barcy". V 53. minúte strelil svoj prvý gól v Primera Division uruguajský kanonier Luis Suarez a v záverečnej 10-minútovke sa raz presadil Gerard Pique a dvakrát Lionel Messi.

Barcelona má na konte 38 bodov a v tabuľke stráca na vedúci Real Madrid jeden bod, "biely balet" má ale o zápas menej.