Barcelona deklasovala Osasunu 7:0, Messi s hetrikom

NETKY.SK • 17 Marec 2014, 08:48 • 2 min

MADRID - Futbalisti Barcelony deklasovali v 28. kole španielskej Primera Division Osasunu 7:0, hetrikom sa prezentoval argentínsky kanonier Lionel Messi.

Barce patrí v tabuľke tretia priečka, pred budúcotýždňovým El Clasico stráca na vedúci Real Madrid štyri body.

Messi odštartoval gólový uragán v 18. minúte. O štyri minúty neskôr sa k nemu pridal čílsky krídelník Alexis Sanchez a polčasové skóre 3:0 skompletizoval Andres Iniesta. Po zmene strán sa presadil Messi v 66. minúte a po piatom góle Tella zavŕšil hetrik dve minúty pred koncom duelu. V jeho samom závere ešte poslal siedmy pozdrav do siete hostí Pedro.

V ďalšom stretnutí futbalisti Elche remizovali na domácom trávniku s posledným Betisom Sevilla 0:0.

28. kolo - sumáre:

FC Barcelona - Osasuna Pamplona 7:0 (3:0)
Góly: 18., 63., 88. Messi, 22. Sanchez, 34. Iniesta, 78. Tello, 90.+1 Pedro

FC Sevilla - Valladolid 4:1 (2:0)
Góly: 41. a 66. Gameiro (druhý z 11 m), 23. Rakitič (z 11 m), 75. Figueiras - 77. Guerra

Elche - Betis Sevilla 0:0