Balotelli sa vo Francúzsku uviedol dvoma gólmi

NETKY.SK • 12 September 2016, 11:38 • 2 min

PARÍŽ - Futbalový útočník Mario Balotelli prispel dvoma zásahmi k nedeľnému domácemu víťazstvu jeho nového zamestnávateľa OGC Nice 3:2 nad Olympique Marseille. Pri debute v najvyššej francúzskej súťaži sa gólovo presadil v 7. minúte z pokutového kopu a hlavičkou v 78. minúte.

"Je to perfektné, som veľmi šťastný," citovala Balotelliho agentúra AP. Dvadsaťšesťročný Talian si v jednom stretnutí pripísal rovnaký počet ligových gólov ako v predchádzajúcich dvoch sezónach. Po jednom dosiahol v FC Liverpool a na hosťovaní v AC Miláno, anglický klub ho toto leto uvoľnil na voľný prestup.

Pri debute sa strelecky presadil aj v minulých pôsobiskách Inter Miláno a Manchester City.