20. apr. 2021Marcel
Futbalisti Atletica Madrid remizovali na pôde Girony 2:2
20.08.2017 09:49 Šport
Atetico Madrid zachránilo remízu na pôde Girony

VIGO - Futbalisti Celty Vigo prehrali v úvodnom sobotňajšom zápase 1. kola španielskej La Ligy s Realom Sociedad San Sebastian 2:3.

Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil za Celtu v 76. minúte za stavu 2:1 a absolvoval súťažný debut v drese galícijského tímu. Domáci dvakrát viedli po góloch uruguajského útočníka Maximiliana Gonzaleza, no Baskom sa podarilo otočiť nepriaznivý vývoj.

Atletico Madrid iba remizovalo na pôde Girony 2:2. Nováčik začal proti favoritovi bez rešpektu a v 25. minúte viedol 2:0 po dvoch zlepených góloch Uruguajčana Cristiana Stuaniho. Hostia si ešte viac skomplikovali situáciu vylúčením Antoina Griezmanna. V záverečnej štvrťhodine však napokon zachránili aspoň bod po presných zásahoch Angela Correu a Joseho Gimeneza.