Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
6. aug. 2020Jozefína
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Predseda NR SR Andrej Danko
Predseda NR SR Andrej Danko
20.04.2019 10:45 Domov
Andrej Danko chce naďalej budovať dobré vzťahy so všetkými štátmi rovnako
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
20.04.2019 10:45 Domov

Andrej Danko chce naďalej budovať dobré vzťahy so všetkými štátmi rovnakoBRATISLAVA - Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko chce naďalej budovať dobré vzťahy so všetkými štátmi rovnako. Ako tvrdí, len vyváženým politickým dialógom sa dá predísť zbytočnému eskalovaniu napätia. Zároveň chce prispieť k zlepšeniu postavenia Slovenskej republiky v Európskej únii, ktorú pokladá za úspešný projekt.


Agentúru SITA o tom informoval riaditeľ odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR Tomáš Kostelník.

Šéf parlamentu trvá na tom, že jeho zahranično-politická orientácia je proeurópska a v súlade s oficiálnym smerovaním Slovenskej republiky. „Som presvedčený o tom, že Európska únia je úspešný projekt a nikdy som naše členstvo nespochybňoval. Zároveň sa ale snažím rozvíjať dobré vzťahy na všetky svetové strany, tak na Východ, ako aj na Západ. Mám dobrých priateľov ako v Rusku, rovnako aj v Luxembursku, či Berlíne. Príde mi nešťastné rozdeľovať orientáciu politikov na Slovensku na prozápadnú a provýchodnú. Pre mňa osobne je najdôležitejšia orientácia proslovenská,“ vysvetlil Danko.