Anderlecht Brusel nevyužil proti Mechelenu tri pokutové kopy

NETKY.SK • 5 Október 2015, 14:09 • 2 min

BRUSEL - Deň, kedy máločo vychádza, zažili v nedeľňajšom dueli 10. kola najvyššej belgickej futbalovej súťaže proti Mechelenu hráči Anderlechtu Brusel. "Fialky" totiž v priebehu stretnutia nepremenili až tri pokutové kopy.

Plytvanie penaltami odštartoval v 7. min Dennis Praet, ktorého o sedem minút neskôr napodobnil Stefano Okaka. Minútu pred koncom sa niekdajší belgický reprezentačný brankár Jean-Francois Gillet v drese Mechelenu zaskvel po tretíkrát, keď vyrazil aj strelu Youriho Tielemansa. Aby toho nebolo málo, v tretej minúte nadstaveného času druhého polčasu si dal vlastný gól stopér Anderlechtu Kara Mbodji a zariadil nečakanú remízu 1:1.