Testovaných na slovensku
163362
Infikovaných na slovensku
1515
Infikovaných svetovo
5788503
Úmrtí svetovo
357413
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
28. máj. 2020Viliam
BratislavaBratislava 17°
Biblia
TV program
Moje Netky
A stojany sú preto veľmi obľúbenou verziou výstavného vybavenia
A stojany sú preto veľmi obľúbenou verziou výstavného vybavenia
10.10.2019 10:30 Zaujímavosti
A stojany: Vyberte si pre svoju firmu toho najlepšieho veľvyslanca
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
10.10.2019 10:30 Zaujímavosti

A stojany: Vyberte si pre svoju firmu toho najlepšieho veľvyslancaEfektívna reklama s najnižšími nákladmi – to sú ciele, ktoré si stanovuje každá jedna spoločnosť bez ohľadu na veľkosť jej obratu. Vybrať si ale pre okamžité sprostredkovanie potrebných informácií zákazníkom vhodnú formu reklamy je dnes umenie. Ponuka je široká, trh obrovský a vy chcete, aby bola vaša reklama dokonalá a zaujala každého, no všetko pri minimálnych nákladoch.


Je to vôbec možné? Dá sa vytvoriť niečo originálne a funkčne nenáročné? Určite áno! Rozmanitosť existujúcich marketingových zariadení môže síce niekomu spôsobovať zmätok. Pokiaľ sa ale  pustíte do čítania nášho zaujímavého článku, zistíte, že existuje spôsob a cesta, ktorou sa môžete vybrať a nič pritom nestratiť. Prezradíme vám, prečo sú pre vás A stojany to pravé riešenie a môžu byť tým najlepším veľvyslancom pre vašu firmu alebo značku. Môžu byť tou najvyššou diplomaciou, akú kedy vaša firma mala.

 

Prečo práve A stojany?

 

Aj keď popularita online nákupov narastá, klasické a stále efektívne formy marketingu z trhu určite tak rýchlo nevymiznú. Dôležité predsa je, aby bola reklama pútavá a lákavá. Správne zacielená, obsahovo dobre zvládnutá a čo najbližšie k zákazníkom.

 

Vziať však do úvahy všetky tieto faktory a skombinovať ich na konkrétnej ploche je niekedy naozaj náročné. Ak si ale necháte vyrobiť originálny A stojan, ukážete svojim zákazníkom ten správny smer. Jednoduchú, najkratšiu a diplomatickú cestu, ktorou by sa mali vybrať, ak potrebujú využiť vaše služby alebo produkty.

 

Mobilné A stojany a výstavné stánky sú významným marketingovým nástrojom. Tieto formy exteriérovej aj interiérovej reklamy sa používajú všade - na výstavách, v kanceláriách, v nákupných centrách a na iných miestach, čo spoločnostiam umožňuje riešiť hlavný problém: vyniknúť medzi konkurentmi, zavádzať nové produkty alebo služby, či posilňovať dojem.

 

Jednoduchá reklama, s ktorou si poradí každý

 

Nevýhodou mnohých reklamných prostriedkov je ich veľkosť, formát a prevedenie. A stojan je mobilný, pretože ho jednoducho umiestnite do konkrétnej lokality, v blízkosti svojho obchodu alebo priamo do prevádzky. Vždy tak, aby bol dostupný zákazníkom a šíril svoje posolstvo.

 

A stojan je vyrobený z kvalitného a ľahkého hliníku, ktorý odolá aj tým najtvrdším podmienkam. Výhodou je obojstranná možnosť reklamy, ktorej obsah efektne uchytíte do pevného klaprámu. S trojročnou zárukou vám kvalitný A stojan poskytne tie najlepšie podmienky pre vašu reklamu a ďalšie marketingové plány.

 

Najlepšia vizitka spoločnosti

 

Kompaktný a mobilný dizajn je navrhnutý tak, by vyhovoval rôznym podmienkam, v ktorých bude reklama realizovaná. A stojany sú preto veľmi obľúbenou verziou výstavného vybavenia, ktoré je možné ľahko prepravovať a opakovane používať pri reklamných akciách akejkoľvek veľkosti.

 

Nie sú vytvárané iba podľa štandardnej šablóny, ale podľa individuálne navrhnutého dizajnového projektu. A stojan je predsa vizitka spoločnosti v kontexte priemyselného fóra a v hustom konkurenčnom prostredí. Mal by byť preto vyrobený na mieru.

 

Pri objednávaní je však potrebné pamätať na to, že jedným z jeho hlavných cieľov je priťahovať pozornosť a odlíšiť vašu spoločnosť od všeobecných „šumov“ informácií a reklamy.

 

„Mimochodom, vedeli ste, že na to, aby sa návštevník zaujímal o vašu ponuku a rozhodol sa, že zostane u vás dlhšie alebo prejde ku konkurencii, mu stačia 3 sekundy?“ A stojany a ich grafický dizajn a obsah sa preto vytvárajú so zreteľom na všetky podmienky a pravidlá, ktoré môžu túto stratu potenciálnych zákazníkov minimalizovať.reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky EŠN

Foto:  A stojanyNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok